Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yatırım Maliyeti

Yatırım maliyeti azalır, kazancınız artar.

İşiniz için gerekli olan tüm malzemelerin, tedarik, sevkiyat, depolama gibi maliyetlerden sizi kurtarıyoruz. Şubeleşmenizde sizin en önemli ihtiyacınız, malzemelerinizin stoklarınızda hazr olması, zamanında şubelere ulaşması, ürün sevk ve idaresinin muntazaman yapılmasıdır. Bu şekilde yatırım maliyetiniz düşerek, diğer alanlarda geliştirmelere yönelebilirsiniz.

Bu şekilde tüm sisteme ek bir kazanç ortaya çıkmaktadır. Bu maliyetlerin tümünü biz üstleniyoruz.

Doğru Bağlantılar

Firmanız için en uygun olan bağlantıları sağlarız.

Sizin için doğru üreticileri bularak, stratejik sözleşmeler yaparak, yüksek karlılık ve maximum kaliteye ulaşmayı sağlarız. En önemli avantajınız ise, standart kalitenizin olması ve ürünlerinizin, aynı kalite ve özellikte elinize ulaşmasıdır. Ortaya çıkan standart kalite, şubeleriniz ile aranızda büyük bir güven oluşturacaktır.

Sağladığımız verim ortamı ile siz de kendinizi daha güvende hissedecek, tüm enerjinizi markanızın büyümesi ve tanıtımına harcayacaksınız .


Karlılığınızın Artışı

Size sağlanan tüm avantajları göz önüne alırsanız...

Depolama maliyetinin azalması, stok miktarının azalması, sevkiyat maliyetinin azalması, daha uygun tedarik maliyetleri ... Bbu maliyetlerinizin azalması demek, karlılığınızın artması demektir. Aynı zamanda, kalitenin artması, veriminizin artması ve en önemlisi Marka Değeri nizin artması demektir...

Her açıdan kazançlı olduğunuzun farkındasınız. Franchise sayınızı arttırmanızın zamanı geldi

İstatistiki Analizler

Size her aşamada raporlama sunabiliyoruz.

Firmanızın neye, ne zaman, ne kadar ihtiyaç duyacağınızı söyleyebiliriz. Bu şekilde yatırımlarınızı yönlendirebilir, doğru zamanda, doğru hamleleri yapabilirsiniz. Sunduğumuz datalar, şirketinize ait çok yönlü verileri içermektedir. Üretim, tüketim, beklenti, gerçekleşme... .

Size çok önemli ipuçları vereceğiz ve bu bilgilerle rakiplerinizin önüne geçeceksiniz.