EuSCM


Firmamız

EUPLUS LOJİSTİK AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş. olarak, 2011 yılından beri, İzmir'de birden fazla iştirakimizle, geliştirdiğimiz işbirliklikler ve çözümlerimizle pazara yeni heyecanlar getiriyoruz.

Müşterilerimize, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde ve uygun fiyatla sunmak üzere çıktığımız bu yolda, gıda sektöründeki ulusal firmalar için lojistik ve tedarik hizmeti vermekteyiz. Çözüm sunduğumuz firmaların iş süreçlerine entegrasyon sağlayarak müşteri memnuniyetlerini artıracak stratejileri ve iş modellerini birlikte geliştiriyoruz.

İşi Uzmanına Bırakın, sloganını temellerine harç yapan firmamız, müşterilerine Avrupa normlarında katma değer sağlamaktadır. Ayrıca çözüm ortaklarımıza eklemlenmeyi ve yeni çalışma sahaları oluşturmayı şirketimizin ortak kültürü haline getirdik.

Tedarik Zinciri

Bir tedarik zinciri, ürünlerin, tedarikçiler, üreticiler, toptancılar, dağıtımcılar, perakendeciler ve nihai olarak da tüketiciler arasındaki hareketini sağlayan ilişkiler ve bağlantılar bütünüdür. Mal ve hizmetlerin tedarik aşamasından, üretimine ve nihai tüketiciye ulaşmasına kadar birbirini izleyen tüm halkaları kapsar. İş süreçleri açısından bakıldığında, tedarik zinciri; satış süreci, üretim, stok yönetimi, malzeme temini, dağıtım, tedarik, satış tahmini ve müşteri hizmetleri gibi pek çok alanı içine almaktadır.

Kaynak Bulma
Stratejik seviyede, üretimin nerede yapılacağı ve en iyi kaynak bulma stratejisinin ne olacağı.
Strateji Geliştirme
Taktik seviyede, tahmin yürütme, planlama, temin süresi kısa olan malzemelerin siparişi ve üretim ihtiyaçlarının karşılanması.
Operasyonel Kontrol.
Operasyonel seviyede ise, envanter dağıtımı, detaylı çizelgeleme ve bir makine bozulduğu zaman bir siparişin ne yapılacağı.